04.12.2016 OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULDA GÖRÜŞÜLECEK OLAN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ
TEKLİF TASLAĞI


ISI SİSTEMLERİ
REVİZYON RAPORU


Regnum Elitkent Isı Sisteminin Makine Mühendisler Odasının düzenlenen rapor ektedir.
 

Duyurular

Sosyal tesislerin genel temizlik ve bakım günleri PAZARTESİ ve SALI günleri olarak değiştirilmiştir. Pazartesi günleri 1. Ada kapalı olurken, “2. Ada sosyal tesis ve fitness salonları kullanılabilinecektir.” Salı günleri ise; 2. Ada kapalı olurken “1. Ada sosyal tesis ve fitness salonları kullanılabilinecektir.”

Dışarıdan gelen siparişlerin özellikle geceleri farklı dairelere gittikleri yönünde şikayetler almaktayız. Bu durum bazı site sakinlerimizin rahatsızlık duymalarına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle saat 23:30’dan sonra gelen siparişin daire sakini tarafından giriş kapılarından kendisinin gidip alması uygun görülmüştür

KABAHATLER KANUNU 36. MADDE GEREĞİNCE GÜRÜLTÜ VE TADİLAT SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK OLMUŞTUR. ARTIK HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ GÜNLERİ SAAT 19:00 – 09:00 ARASINDA VE GÜN İÇİNDE 13:00 – 15:00 ARASINDA AYRICA PAZAR GÜNLERİ VE RESMİ TATİLERDE GÜN BOYUNCA HERHANGİ BİR GÜRÜLTÜ VE TADİLAT YAPILMASI YASAKTIR.

SİTE İÇİ VE DIŞARI TAŞINMALARDA AYRICA EŞYA ÇIKIŞLARINDA HAFTA İÇİ 09:00 – 18:00 CUMARTESİ 10:00 – 18:00 GÜN VE SAATLER ARASINDA MUHASEBE İLE İKİ GÜN ÖNCESİNDE İRTİBATA GEÇİLEREK GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPABİLİRSİNİZ. PAZAR GÜNLERİ VE RESMİ TATİLLLERDE TAŞINMA YAPILAMAMAKTADIR. (KABAHATLER KANUNU 36. MADDE )

15 EKİM 2013 TARİHİNDEN İTİBAREN PAZAR GÜNLERİ TAŞINMALAR KALDIRILMIŞTIR. TAŞINMALAR HAFTA İÇİ 09:00-18:00 , CUMARTESİ GÜNLERİ İSE 10:00 – 18:00 SAATLERİ ARASINDA YAPILMAKTADIR.

1 Temmuz 2013 tarihi itibariyle aidat tutarları değişmiştir. Blok girişleri ve otopark girişleri camlı panolarda listeler halinde görülmektedir.

Sayın Site Sakinlerimiz 01 Nisan 2012 tarihinden itibaren Otoparklardan kartsız geçiş kesinlikle mümkün olmayacaktır.Kartsız geçmeye çalışanlar Ana Girişe yönlendirilecek olup, otoparkta görevli personel ile münakaşaya girilmemesini önemle rica ederiz.

Denizbank Kemerburgaz Şubesi IBAN NO: TR 39 0013 4000 0031 9569 3000 01

500 TL ve üzeri borcu olan daire sakinlerine 15 Ekim 2009 tarihinden itibaren icra takibi başlatılacaktır.

Adınıza belirlenen şifrenizi kullanarak cari hesabınıza ulaşıp hesap bakiyenizi, ödemelerinizi ve borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Bu uygulamadan yararlanmak için lütfen Yönetim’e başvurarak şifrenizi alınız.

Köpeklerinizi dolaştırırırken yanınızda mutlaka poşet bulundurunuz. Aynı alanlarda çocuklarımızın oynadığını unutmayınız.

Lütfen merdiven boşluklarına ayakkabı, bisiklet vb. eşya bırakmayınız. Bloklarda sizden başka oturanların olduğunu unutmayınız.

12 yaşından küçük çocukların havuzlara yalnız başlarına gelmesi çocuklarımızın güvenliği yönünden tehlikelidir. Lütfen çocuklarımızı sosyal tesislerimize yalnız göndermeyiniz.

Site Görevlileri

Güvenlik Amirleri

İsmail Aydemir
Sinan Uslubaş

Güvenlik Personel

Ana Giriş
Süleyman Doğan
Ali Şakar
Orhan Akbaş
Sedat Kanmaz
Cuma Ciriş
Hasan Kökdem
K9 İç Devriye
Ramazan Özbay
Muhittin Güney
Mehmet Yılmaz

Otomasyon

Muzaffer Yeşilay
Caner Özdemir
Gökhan Başkır

Sürgülü Kapı ve Otopark

Satılmış Özbakır
Murat Uçar
Murat Artuk
Mustafa Yıldırım
İhsan Acar
Sabahattin Ertürk
Mesut Bulduk
Coşkun Polat
Yaşar Aksöyek

Voith Teknik Personel

Ekip Şefi
Cemil Kırlı
Ekip
Yücel Altay
Ömer Tan
Cüneyt Şimşek
Nurettin Aydın
M.Emin Çakırhan

Voith Blok Görevlileri

Hüseyin Yalçın
Şevki Özdil
Abidin Kurtuluş
Aydın Akşahin
Umut Nazik
Özcan Bilgiç
Selahattin Selçuk
Alaattin Şengül
Şahverdi Altunay
İsmet Karataş

Sosyal Tesisler

Seda Dağ
Meral Akbaba

İdari Bina

Serpil Dağ
Kaya Altay

Otopark Sorumlusu

Ümit Karcığa

Spor Salonları

1. Ada
Zeynep Çayla
Sercan Günbatar
2. Ada
İlknur Üstün
Burak Şemsettin Öner